Já chci dělat prezidenta naší republiky

P1060181

Je třeba konečně eliminovat problém s funkcí prezidenta, tím že prezidentem zde bude umělá inteligence, vše jde dneska naprogramovat, a proč bychom nemohli vytvořit GVKB program umělé inteligence, který by nahradil prezidenta republiky? 
 
Takový program nepožaduje výhody a jistoty, ani nemusí mít drahou ochranku, navíc by mohl každý s tímto programem komunikovat a GVKB program by mu odpovídal na jeho zvědavé otázky, je třeba ukončit období zaostalosti, ve kterém byli v centru konzumní civilizace jenom samí pyšní kariéristi.
 
Logicky po otestování GVKB programu umělé inteligence pro prezidenta, by zde byli GVKB programy umělé inteligence které by nahradili všechny lidi v EU co zde mají nadprůměrné platy, díky vysokým funkcím, je třeba začít škrtat náklady i nahoře, nejsme tak bohatí, abychom mohli zaměstnávat lidi, které může nahradit umělá inteligence. 
 
Jelikož díky umělé inteligenci naroste nezaměstnanost tak se zruší peníze a soukromé vlastnictví, zavede se čipový přídělový systém na zboží a služby, ten kdo nebude pracovat pro GVKB systém ten bude odsunut mimo civilizaci, aby zde s ním nebyli problémy, takto konečně láska a pravda zvítězí nad nenávistí a lží na věčné GVKB časy.
Reklamy

Autor: Guru Vit Kouba Bhagavan

Já jsem Guru Vít Kouba Bhagavan a ten kdo mě miluje ten šťastný je.